statystyki szczegółowe

Aktualności

Zwycięstwo w derbach !

• autor: adamek666, 2014-04-06 17:43

W dzisiejszym starciu derbowym z ekipą Czarnych Wałbrzych nasi zawodnicy zwyciężyli 2:1. Spotkanie było ciekawe a co najważniejsze MKS okazał się lepszy o jedną bramkę i zgarnął w tym pojedynku komplet punktów. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Mateusz Adamczyk i Bartek Borkowski.

Od początku spotkania mimo niekorzystnych warunków murawy narzuciliśmy swoje tempo i rozbijaliśmy szyki obronne rywala. W 20 minucie po uderzeniu zza pola karnego wynik meczu otworzył Mateusz. 15 minut później po dośrodkowaniu Mariusza Kulińskiego ze skrzydła; bramkę głową zdobył Bartek. W drugiej połowie nie stworzyliśmy wielu okazji do zdobycia bramki, ale na 15 minut przed końcem zagotowało się trochę w naszym polu karnym. Po zamieszaniu rywala sfaulował Krzysiek Kostencki. Rywale pewnie wykorzystali 11-stkę. Końcówka dzięki temu była nerwowa. To kolejny mecz, w którym nie wykorzystujemy dobrych sytuacji.

Skład - Chmura; Kostencki, Parzych, Derewiecki, Szymańczak; Kuliński, Słomowicz, Borkowski, Jaskółowski; Adamczyk, Andrzejczyk. Ławka rezerwowych - Radoń, Bródka, Ślawski, Kalinowski, Bińczyk, Minkiewicz, Haniszewski, Orłowski.