statystyki szczegółowe

Aktualności

Pewnie z Bielawianką

• autor: adamek666, 2014-04-13 18:42

W dzisiejszym spotkaniu juniorzy MKS-u pewnie pokonali faworyta z Bielawy. Był to mecz wyrównany, jednak goście popełnili więcej błędów a nasza drużyna wreszcie wykorzystywała nadarzające się okazje. Hat-tricka ustrzelił Mateusz Adamczyk a wynik spotkania na 4:0 ustalił wprowadzony za niego; Krzysiek Szymańczak.

Dzisiejsze spotkanie należy uznać do bardzo dobrych w wykonaniu naszych zawodników. Każdy gracz wykonał powierzone mu zadania. Mecz stał na wysokim poziomie a i obie drużyny grały dobrą piłkę. W 25 minucie spotkania fantastyczną piłką z linii obrony za plecy defensywy rywala popisał się Andrzej Owczarek. Jego podanie na bramkę w sytuacji sam na sam; lobując bramkarza zamienił Mateusz. Do przerwy utrzymał się wynik 1:0 choć końcówka pierwszej połowy była dość nerwowa. W drugiej połowie byliśmy świadkami kopii sytuacji bramkowej; również po 20 minutach Owczarek zagrał genialną podcinką za plecy obrońców do Adamczyka, a ten podwyższył wynik meczu na 2:0. 10 minut później po rajdzie skrzydłem Mariusz Kuliński wyłożył piłkę na 11 metr Mateuszowi, a ten pewnym strzałem zdobył swoją 3 bramkę w meczu. Na 5 minut przed końcem po zamieszaniu przed polem karnym piłkę w pole karne głową skierował najmniejszy na boisku Damian Bińczyk, a jego podanie pewnym uderzeniem wykorzystał Szymańczak. Akcja dwóch rezerwowych ustaliła wynik spotkania na 4:0.

Skład - Radoń; Kostencki, Derewiecki, Słomowicz, Owczarek; Kuliński, Parzych, Borkowski, Rutkowski; Andrzejczyk, Adamczyk. Ławka rezerwowych - Chmura, Ślawski, Haniszewski, Bińczyk, Minkiewicz, Szymańczak, Bródka.