statystyki szczegółowe

Aktualności

Porażka z Zamkiem

• autor: adamek666, 2014-04-20 16:29

W świątecznej 21 kolejce nasi zawodnicy po słabym meczu ponieśli pierwszą porażkę w 2014 roku. Lepsza okazała się drużyna Zamka Kamieńca Ząbkowickiego, która na własnym boisku pokonała MKS - 2:1. Bramkę dla naszej drużyny zdobył Kamil Słomowicz.

Sobotni mecz nie był udany dla naszych zawodników, drużyna z Kamieńca przeważała w całym spotkaniu, stworzyli wiele okazji bramkowych a bramki padły po stałych fragmentach gry. Pierwszą bramkę straciliśmy w 20 minucie spotkania gdy po trzecim rzucie rożnym, w końcu, gospodarze strzelili na 1:0. Nasi zawodnicy zagrali bardzo słaby mecz, a w przeciągu 90 minut stworzyli 3 sytuacje bramkowe w tym może jedną stu-procentową. W 30 minucie po faulu Kostenckiego przed polem karnym rywale z rzutu wolnego, bardzo dobrym uderzeniem podwyższyli wynik spotkania. Do przerwy było 2:0. w tym meczu ewidentnie nic nie wychodziło naszym zawodnikom, nawet najprostsze podania. W drugiej połowie około 70 minuty po indywidualnej akcji na pograniczu pola karnego bramkę na 2:1 zdobył Kamil. Niestety nie udało nam się strzelić bramki na wagę remisu, za to mogliśmy zostać skarceni bardziej.

Skład - Radoń; Kuliński, Kostencki, Derewiecki, Owczarek; Słomowicz, Parzych, Borkowski, Rutkowski; Adamczyk, Andrzejczyk. Ławka rezerwowych - Minkiewicz, Bińczyk, Szymańczak.