MKS Szczawno-Zdrój - strona nieoficjalna

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wygrana z Nysą Kłodzko

• autor: adamek666, 2014-05-04 23:39

W ramach 24 kolejki nasi zawodnicy pokonali na własnym boisku drużynę Nysy Kłodzko - 3:1. Nasza drużyna zagrała dobre spotkanie dzięki czemu dopisała do swojego dorobku kolejne, pewne 3 punkty. Bramki dla drużyny, po jednej, zdobyli; Mateusz Adamczyk, Tomek Rutkowski i Kamil Słomowicz.

Mecz rozpoczął się dobrze dla naszej ekipy bo już w 15 minucie błąd obrońców wykorzystał Mateusz i po nie najlepszym strzale piłka jednak wpadła do bramki. Przed przerwą drużyna gości zdążyła wyrównać na 1:1. Druga połowa zaczęła się zdecydowanie lepiej bo już w pierwszej akcji udało nam się zdobyć bramkę na 2:1. Po wyłożeniu piłki przez Adamczyka na 7 metr, bramkarza pokonał Tomek. Wynik spotkania na 3:1 podwyższył Kamil. W 75 minucie czerwoną kartkę za oplucie rywala otrzymał Andrzej Owczarek (zachowanie zawodnika nie było celowe, jednak poziom sędziowania odzwierciedliła trzeźwość sędziego bocznego). To kolejny mecz, w którym pokazaliśmy się z dobrej strony i dzięki temu walczymy o zwycięstwo w każdym spotkaniu.

Skład - Radoń; Jaskółowski, Derewiecki, Kostencki, Owczarek; Rutkowski, Borkowski, Słomowicz, Bińczyk; Andrzejczyk, Adamczyk. Ławka rezerwowych - Minkiewicz, Ślawski, Bródka, Kalinowski, Szymańczak.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Victoria ŚwiebodziceMKS Szczawno-Zdrój
Victoria Świebodzice 0:2 MKS Szczawno-Zdrój
2014-06-15, 14:30:00

oceny zawodników »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. adamek666 83
2. turek333 81
3. kepa1107 53
4. alvaro7 4

Które miejsce zajmiemy w Klasie Okręgowej Juniorów?